Çiğli Belediyesi

Android İçin Resmi Çiğli Belediyesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.8 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma ikol Mobile Software
Çiğli Belediyesi; mobil belediyecilik hizmetlerini sunan Çiğli Belediyesi'nin gerçekleştirmiş olduğu başarılı bir uygulamadır.

Çiğli Belediyesi; mobil belediyecilik hizmetlerini sunan Çiğli Belediyesi'nin gerçekleştirmiş olduğu başarılı bir uygulamadır.

Çiğli Belediyesi uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek kolayca belediyenizin sunmakta olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kendine özgü şık bir tasarıma sahip olan Çiğli Belediyesi uygulamasının kullanıcılarına 3 sayfalık e-belediye hizmeti sunmaktadır. Güzel fotoğrafların eşlik ettiği arayüzde belediye ile ilgili tüm haber, proje, online işlemler, kent rehberi, çiğli dergisi, anketler ve dilek-şikayet seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Belediye Başkanı ile ilgili bilgi edinebilir, belediyenin hizmetlerinden faydalanabilir, birimler hakkında bilgi edinebilir, galeriye göz atabilir, haber, proje ve online işlemler sekmesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çiğli sakinlerinden Android bir cihaza sahip olan kullanıcıların uygulamayı kesinlikle bu uygulamayı kullanmalarını tavsiye ederiz.

Daha Fazla Göster
Çiğli Belediyesi indir
DİĞER SÜRÜMLER